• Proti

Talni čistilniki

Najboljši modeli tal so naslednji:

MIE Magic Style

Eden izmed najbolj priljubljenih čistilcev talskega proizvajalca za delo ne samo z oblačili, ampak tudi z zavesami. Moč naprave je 2250 W, ogrevalni čas vode za začetek dela je le 45 sekund, neprekinjeno dano enota lahko deluje do 40 minut. Ta naprava ne zavzema veliko prostora in lahko obdeluje skoraj vse vrste tkanin, kot so bombaž, lan, šifon, ogrinjalo, semiš. Ocena modela 9,9 točke.

Pros

• vključuje posebne šobe;
  • dolžina cevi za paro je 1,85 metra;
  • Največja dovoljena količina pare 55 gramov na minuto je možnost regulacije.

Proti

• dolžina cevi ni dovolj za parne preproge in zavese;
  • rezervoar za vodo za samo 1,7 litra;
  • šoba za glajenje puščic ni zelo dobro držana.

Kitfort KT-907

Priročen domači parni čistilec za gospodinjska oblačila. Moč je nekoliko slabša od analogov - 1600 W. Dolžina cevi za paro je 1,6 metra, para je 30 gramov na minuto, dolžina kabla je 1,7 metra. Naprava tehta le 5,3 kilograma, njene dimenzije pa so 158x49x29 centimetrov. Ta model se odlično ukvarja s tako občutljivimi tkaninami, kot so lan, svila, sintetika, Velvet in drugi. Ocena na 10-stopenjski lestvici 9.9.

Grand Master GM-S-205LT

Priljubljen model čistilca pare in pare za oblačila, ki je v Ljudski republiki Kitajski. Moč naprave je 1950 W, možno je začeti z delom 1 minuto po vklopu, temperatura pare je 99 stopinj, dovaja 20 gramov na minuto. Teža tega modela je samo 6,2 kilograma, komplet vključuje tudi rokavico, desko in šobo za likanje ovratnikov. 9 načinov za parjenje vam omogoča rokovanje s takimi vrstami tkanin, kot so kavbojke in lan, brez izjem in občutljivih tkanin. Ocena je 9,8 točke.

• težave pri pritrjevanju omare;
  • cev za dovod pare je kratek stik - 1,75 metra.

Philips GC536 /35

Sodoben, vertikalni odstranjevalec antibakterijskih oblačil vodilnega proizvajalca, ki je bil razvit na Nizozemskem. Moč te naprave je 2000 W, poraba vode 40 gramov na minuto, deluje praktično tiho, delo se lahko začne že po 45 sekundah po vklopu. Dimenzije modela so 137x45x37 centimetrov, naprava je primerna tudi za likanje tako občutljivih tkanin kot svila. V kompletu so zaščitne rokavice - da ne pride do opeklin. Ocena tega modela je 9,7 točke.

MIE Deluxe

Dražji model parnega generatorja znanega italijanskega proizvajalca, ki omogoča horizontalno paro. Naprava je zmogljiva - 2600 W, vendar ima dokaj veliko velikost in tehta 5 kilogramov, pare se napajajo največ 85 gramov na minuto, trajanje neprekinjenega delovanja pa je 80 minut. Ta model dobro deluje ne le z gostimi materiali (kavbojke, draperije), temveč tudi z oblazinjenim pohištvom, blazinami in plišastimi igračami. Ocena 9.6 točk.

Kromaks Odyssey q307

Antibakterijski univerzalni parni in parni čistilec za vertikalno likanje stvari iz lahkih in srednjih tkanin (sintetičnih, svilenih, bombažnih), izdelanih na Švedskem. Naprava ima sodoben dizajn in majhne dimenzije 25x31x31 centimetrov, ki tehtajo 3,2 kilograma, čeprav je večja od nekaterih analogov. Njegova moč je 1750 W, največja para pa 36 gramov na minuto. Neprekinjeno lahko ta model deluje približno 70 minut, likanje lahko začne teči 45 sekund po vklopu. Model je ocenjen na 9,4 točke.

Proti

• ni mogoče obvladati z gostimi materiali.

Kromaks Odyssey q405

Sproščen sodoben izparilnik z zajamčeno kakovostjo švedskega proizvajalca. Naprava ima nizko moč 1350 W in maksimalno paro 30 gramov na minuto, zato je primerna za likanje lahkih tkanin (svila) za jeans. Teža tega modela je samo 2 kilograma, lahko teče neprekinjeno približno 20 minut. Ta razčlenjevalnik je cenovno ugodna možnost. Ocena 8.8 točk.

Kromaks Odyssey q802

Še en visokokakovostni model za čiščenje pare in pare v švedski proizvodnji. Naprava ima veliko velikost in tehta približno 6 kilogramov, z močjo 1500 W in maksimalno paro 50 gramov na minuto, zato je primerna ne le za likanje in čiščenje pljuč in občutljivih tkanin, temveč tudi za bolj goste stvari, kot je prevleka. Modeliranje na 10-točkovni lestvici od 9,2 točke.

Pros

• prostornina rezervoarja je 2 litra;
  • cena;
  • lahko deluje 80 minut brez prekinitve;
  • bogat komplet;
  • se lahko uporablja za čiščenjesamo tkanine, ampak pohištvo in drugo.

Cons

• zavzema veliko prostora;
  • ​​
  • težave pri parjenju, včasih s kapljicami vode.

Magio MG-322

Različica proračuna za čistilni stroj za tla iz LRK.Naprava tehta le 4 kg in ima majhno velikost 35 x 22 x 31 cm.Njena moč je 1450 W, največja hitrost je 30 gramov na minuto, po 1 minuti pa je pripravljena za delo.Ta model učinkovito čisti in gladi različne vrste tkanin, ne le občutljivo.Višina teleskopskega nosilca je nastavljiva in doseže največ 1,2 metra.Ocena je 9 točk od 10.

Philips GC670 /05

Drugi proračunski model nizozemskega proizvajalca.Teža naprave je 5,1 kilograma, dimenzije pa 79 × 38,6 × 1,5 centimetra, dolžina kabla je 2 metra.Moč modela je 1800 W, delo se lahko začne 30 sekund po vklopu naprave, obstaja 5 načinov oskrbe s paro, ki poveča 40 gramov na minuto.Ta parni čistilec se ukvarja z oblačili z občutljivo in gosto tkanino (drap, svila), problem je pri likanju stvari iz čistega bombaža.Ocena 9 točk.

Tefal IS 8380

Čistilec tal za oblačila se izvaja v Ljudski republiki Kitajski. Ta model tehta 6 kilogramov, ima dimenzije 135x40x25 centimetrov. Moč naprave je 1700 W, pare se napajajo največ 35 gramov na minuto, naprava je pripravljena za delo v 45 sekundah, lahko neprekinjeno deluje 60 minut. Odlična obravnava občutljivih in lahkih tkanin in celo kašmir, saj ima 5 načinov kuhanja s paro. Modeliranje na 10-točkovni lestvici 9,3 točke.

Pros

• funkcija samodejnega povezovanja;
  • dolžina kabla je 2 metra;
  • odstranljiva osnova, ki ne omejuje gibanja.

Maxwell MW-3704 VT

Vsestranski čistilec rok za oblačila, ki lahko služi kot domača in potovalna naprava za hitro likanje, kompaktni model predstavlja dobro znana znamka kitajske proizvodnje. Naprava tehta le 0,7 kilograma, njene dimenzije so 13,5 × 28,4 × 12,4 centimetra, moč 1000 W pa je dovolj za enostavno rokovanje s svetlobnimi tkivi, seveda pa gladkost gostejših tkiv ne gladi. Ta model lahko delujebrez prekinitve 15 minut. Ocena je 9,9 točke.

Zimber ZM-10085

Precej dober model kitajskega parnega čistilnika. Teža naprave je 0,93 kg, velikost pa je 20,5 × 10,5 × 18 centimetrov, kabel je dolg 1,7 metra. Ta model je priljubljen, ker lahko osveži sintetične jakne, jakne, navadne ali umetne krzna. Poleg likanja naprava odpravlja neprijetne vonjave. Moč modela je 1300 W, voda v rezervoarju se segreva v 2 minutah, lahko jo likamo 15 minut. Ocena je 9,6 točk.

Philips GC310 /35

Reliefna črpalka iz nizozemske družbe, teža naprave je nekaj več kot pol kilograma, velikost 12,2 × 34,7 × 12,9 centimetrov, dolžina kabla je 2 metra. Model ima minimalno funkcionalnost, saj rezervoar za tekočine vsebuje le 0,06 litra (1-2 majice). Moč naprave je 1000 W, voda se segreva 1 minuto, dobava pare je 20 gramov na minuto. Želodec dobro deluje z izdelki za pletenje, uporablja se tudi kot parni čistilec in za razkuževanje različnihpredmetov Model je ocenjen na 9,4 točke.

Philips GC 430

Priljubljen ročni parni čistilec, ki ga je razvila nizozemska družba. Moč naprave je 1200 W, teža 1,6 kg, dimenzije so 38,2 × 19,8 × 11,1 cm. Model ima možnost vertikalnega parjenja, v kompletu so rokavice za zaščito pred opeklinami. Par je na voljo v treh različnih načinih, tako da se naprava lahko uporablja ne le za občutljive tkanine, temveč tudi za bolj goste. Ocena na 10-točkovni lestvici 9,4 točke.